2010. HÚSVÉT

LELKIPÁSZTORI ÜZENETEK
FELTÁMADT!
Ne keressétek Őt a halottak között!

A kisstílusú emberkék ezt nem voltak képesek elfogadni, és ezt mondták az őröknek: Katonák! Hazudjátok azt, hogy ellopták Jézus testét! De mi ezt nem mondhatjuk, -válaszolták-, mert mi láttuk, hogy másról van itt szó. Akkor lefizették őket, hogy igenis hazudjanak.
És hazudnak azóta is a történelemben, ahol csak lehet az anyag , a pénz és az érzékiség-függő pojácák. Hatvan éve miránk, magyarokra, is ránk telepedtek ezek a szerencsétlenek, és ahol csak lehetett, megparancsolták: iskolákban, médiákban, hogy hazudják le az Istent, Jézust, az örök életet és a feltámadást. E hazugságért fizettek és fizetnek azóta is. Azóta ment úgy tönkre hazánkban a közerkölcs, a kollektív gondolkodás. Isten és Jézus nélkül egyre több az elzüllött, az öngyilkos, rohamosan nő az abortusz, a válás és a pszichiátrián kezeltek száma.
Óhajtva sóhajtjuk: Elég legyen végre a hamis, hazug tanokból, elég legyen a romlott életű zsarnokokból. Mert Jézus él, Jézus feltámadt! Merjünk levenni minden ateista leplet, és mi megújult, feltámadó, bátor keresztények kiáltsuk világgá, amit a lelkiatya a Szent Kereszt leleplezésekor beledalol a világba: Íme a szent Keresztfája, melyen a világ drága Üdvözítője függött.

RESURREXIT TERCIA DIE!

Lajos atya