Bemutatkozás Ügyintézés Miserend Hirdetések
 URNATEMETŐ
Budapest Külső-Ferencvárosi Szent Kereszt Plébánia
Pesti-Déli Espereskerület
1091 Budapest, Üllői út 145.
Telefon: (06 1) 378-03-56
Fax: (06 1) 378-03-56
E-mail: info@szentkeresztplebania.hu

HIRDETÉSEK

AZ ISTENI IRGALMASSÁG VASÁRNAPJA

HÚSVÉT 2. VASÁRNAPJA

2017.IV.23.

1. Húsvét 2. vasárnapja az Isteni Irgalmasság nagy ünnepe. Szent Fausztina nővér látomásait értékelte Szent II. János Pál pápa, és elrendelte, hogy ünnepelje a világ Jézust, a végtelenül irgalmas Megváltót. Teljes búcsú nyerhető a szokásos feltételek mellett.

2. Heti ünnepeink: hétfőn Szent Adalbert a Főegyházmegye védőszentjét, kedden Szent Márk evangélistát, szombaton Sienai Szent Katalint ünnepeljük.

3. Április 29-re hirdetet máriazelli zarándoklat helyett Mátraverebélyre megyünk, indulás a templom elől 8 órakor, vissza érkezés kb. 5 órára. A várható költség a jelentkezők létszámától függ, kb. 3.000.-Ft. A sekrestyében lehet még jelentkezni.

4. Hirdetéseinket a www.szentkeresztplebania.hu internetes oldalon is elolvashatják.

BEMUTATKOZÁS | ÜGYINTÉZÉS | HITOKTATÁSHIRDETÉSEK
Imádunk téged Krisztus és áldunk téged, mert Szent Kereszted által megváltottad a világot! SZENT KERESZT PLÉBÁNIA