Bemutatkozás Ügyintézés Miserend Hirdetések
 URNATEMETŐ
Budapest Külső-Ferencvárosi Szent Kereszt Plébánia
Pesti-Déli Espereskerület
1091 Budapest, Üllői út 145.
Telefon: (06 1) 378-03-56
Fax: (06 1) 378-03-56
E-mail: info@szentkeresztplebania.hu

HIRDETÉSEK

2017.II.12.

1. Heti ünnepeink: kedden Szent Cirillt és Szent Metódot, Európa társvédőszentjeit ünnepeljük. Ők voltak az orosz nép megtérítői.

2. Az elsőáldozási oktatás március 2-án csütörtökön fél 5-kor kezdődik, minden kedden és csütörtökön  fél 5-től fél 6-ig tartanak.

3. Az adóbevallás elkészítésekor a 2x1 %-ról is rendelkezzünk. Mi szerényen kérjük, hogy az egyik 1%-t az Egyháznak, a másikat a mi egyházközségünk alapítványának ajánlják fel. Segítséget a sekrestyében és az irodában kérhetünk. Előre is köszönjük a felajánlásokat.

4. Urnatemetőnkben vásárolhatók még az 1-2-3-4 személyes urnafülkék. Érdeklődni az irodában lehet hétköznap 9 és 12 óra között személyesen vagy telefonon.

5. Hirdetéseinket a www.szentkeresztplebania.hu internetes oldalon is elolvashatják.

BEMUTATKOZÁS | ÜGYINTÉZÉS | HITOKTATÁSHIRDETÉSEK
Imádunk téged Krisztus és áldunk téged, mert Szent Kereszted által megváltottad a világot! SZENT KERESZT PLÉBÁNIA