Bemutatkozás Ügyintézés Miserend Hirdetések
 URNATEMETŐ
Budapest Külső-Ferencvárosi Szent Kereszt Plébánia
Pesti-Déli Espereskerület
1091 Budapest, Üllői út 145.
Telefon: (06 1) 378-03-56
Fax: (06 1) 378-03-56
E-mail: info@szentkeresztplebania.hu

HIRDETÉSEK

HÚSVÉT 6. VASÁRNAPJA

2017.V.21.

1. Ma van a tömegtájékoztatási világnap.

2.  Szerdán Szűz Mária Keresztények Segítsége ünnepe lesz, pénteken Néri Szent Fülöpre emlékezünk. Jövő vasárnap Urunk mennybemenetelét ünnepeljük., a 9 órás szentmisén lesz az elsőáldozás. Imádkozzunk a 24 kisgyermekért, akik először fogadják szívükbe Jézust.

3. Ne feledkezzünk el az adóbevallás elkészítésekor a 2x1 %-ról rendelkezni. Mi szerényen kérjük, hogy az egyik 1%-t az Egyháznak, a másikat a mi egyházközségünk alapítványának ajánlják fel. Segítséget a sekrestyében és az irodában kérhetünk. Előre is köszönjük a felajánlásokat.

4. Szeretettel várunk mindenkit június 25-én fél 11-kor Kerényi Lajos atya vasmiséjére és az azt követő ünnepi agapéra. A kedves hívek közül, akik süteménnyel tudnának hozzájárulni azok jelentkezését várjuk a sekrestyében és az irodában. Köszönjük.

5. Hirdetéseinket a www.szentkeresztplebania.hu internetes oldalon is elolvashatják.

BEMUTATKOZÁS | ÜGYINTÉZÉS | HITOKTATÁSHIRDETÉSEK
Imádunk téged Krisztus és áldunk téged, mert Szent Kereszted által megváltottad a világot! SZENT KERESZT PLÉBÁNIA