Bemutatkozás Ügyintézés Miserend Hirdetések
 URNATEMETŐ
Budapest Külső-Ferencvárosi Szent Kereszt Plébánia
Pesti-Déli Espereskerület
1091 Budapest, Üllői út 145.
Telefon: (06 1) 378-03-56
Fax: (06 1) 378-03-56
E-mail: info@szentkeresztplebania.hu

HIRDETÉSEK

Úrnapja

2017.VI.18.

1. Ma Úrnapja van. Az úrnapi körmenet a 9 órás szentmise után lesz (volt).

2. Hétfőn Szent Romuald apátot, szerdán Gonzága Szent Alajos, csütörtökön Nolai Szent Paulínuszt, Fisher Szent Jánost és Morus Szent Tamást ünnepeljük. Pénteken Jézus Szent Szívének, szombaton Keresztelő Szent János születésének ünnepe.

3. Hétfőn játékos hittan lesz, szalonna sütéssel.  A segítő szülőket fél 5-re várjuk a templomkertbe.

4. Szeretettel várunk mindenkit június 25-én fél 11-kor Kerényi Lajos atya vasmiséjére és az azt követő ünnepi agapéra. A kedves hívek közül, akik süteménnyel tudnának hozzájárulni azok jelentkezését várjuk a sekrestyében és az irodában. Köszönjük.

5. Hirdetéseinket a www.szentkeresztplebania.hu internetes oldalon is elolvashatják.

BEMUTATKOZÁS | ÜGYINTÉZÉS | HITOKTATÁSHIRDETÉSEK
Imádunk téged Krisztus és áldunk téged, mert Szent Kereszted által megváltottad a világot! SZENT KERESZT PLÉBÁNIA