2016. ADVENT

Hirdetések

Altemplomunkban csendes helyen urnahelyek kaphatók. Érdeklődni a plébániahivatalban lehet.
Felvilágosítás és urnafülke-foglalás:
1091 Bp. Üllői út 145.
Hétfőtől péntekig 9-12 óráig az irodában vagy telefonon a 3780-356-os számon, vagy a honlapon.

+ + +

2016. november 28-tól kezdetét vette az advent, amely a karácsonyra való lelki felkészülés négy vasárnapot felölelő időszaka. Minden reggel fél 7-kor tartjuk (kb. 7 óráig tart) az egyház egyik legkedvesebb, legbensőségesebb szertartását, a Rorátét. Szombatonként reggelivel egybekötött beszélgetésre hívjuk kedves híveinket.

+ + +

2016. december 17-én 19 órakor adventi emlékkoncertet tartunk a 275 éve elhunyt Antonio Vivaldi népszerű műveinek bemutatásával.
A mester zenekari és versenyműveit bemutatja az Ádám Jenő Zenekar és szólistái.
Vezényel Szentmáry Kálmán. A belépés ingyenes.

+ + +

November 19-én 25 lelkes gyermek, fiatal és felnőtt töltötte a napot ministráns tanulással, játékkal, ebéddel. Köszönjük, hogy eljöttetek!

+ + +

Megkezdtük a gyűjtést a szegények karácsonyára, és templomi karácsonyfák beszerzésére. Minden adományt szeretettel fogadunk szentmise után a sekrestyében, vagy plébániahivatalban.

Templomunk honlapja: www.szentkeresztpebania.hu