2015. NOVEMBER

Hirdetések

Altemplomunkban csendes helyen urnahelyek kaphatók. Érdeklődni a plébániahivatalban lehet.
Felvilágosítás és urnafülke-foglalás:
1091 Bp. Üllői út 145.
Hétfőtől péntekig 9-12 óráig az irodában vagy telefonon a 3780-356-os számon, vagy honlapon.

Kedves Kisgyermekes Családok!

Újra indult a BABAKLUB minden szerdán délelőtt 10 órától!
Szeretettel várjuk az anyukákat, apukákat gyermekeikkel egy kis játékra, beszélgetésre, a hittan teremben.
Sok szép színes és fejlesztő játék van a gyermekek számára, és kaptuk egy szuper vadiúj hatalmas szőnyeget, melyre kényelmesen le lehet ülni.
A gyerekek várják az új játszótársakat, gyertek el TI is!

Adventi koszorúkészítés

November 21-én 14 órától lesz a hagyománnyá vált adventi koszorúkészítés a hittanteremben. Koszorújegyet hátul a könyvárusoknál vagy a sekrestyében lehet vásárolni. Mindenkit szeretettel várunk.

A kazán meghibásodása

A múlt héten tudtuk meg, hogy a templomi kazánok elromlottak. Az ideiglenes fűtést úgy oldottuk meg, hogy a két kazán alkatrészéből a szerelő egyet el tudott indítani. Sajnos vásárolnunk kell egy kazánt, hogy télen melegen tarthassuk a templomunkat a szentmiséken. Ehhez szeretnénk a segítségüket kérni. November 15-én a vasárnapi gyűjtést erre a célra használjuk fel. Előre is köszönjük bőkezű adományaikat, melyet utalhatnak a 10700543-66749716-51100005 bankszámlaszámunkra, vagy személyesen is át tudják adni a sekrestyében, vagy plébánia hivatalban.

Bérmálás

November 15-én vasárnap az esti szentmisén lesz a bérmálás, a szertartást Dr. Cserháti Ferenc püspök atya végzi.

Külső-Ferencvárosi Orgonaesték
2015. november 21-én, szombaton 19 órakor

Faragó Ákos
Orgonahangversenye
belépés díjtalan

+ + +

Hirdetéseinket a www.szentkeresztplebania.hu internetes oldalon is elolvashatják.