2014. MÁRCIUS

Hirdetések

- Altemplomunkban csendes helyen urnahelyek kaphatók. Érdeklődni a plébániahivatalban lehet.
Felvilágosítás és urnafülke-foglalás:
1091 Bp. Üllői út 145.
Hétfőtől péntekig 9-12 óráig az irodában vagy telefonon a 3780-356-os számon, vagy honlapon.

1.      Megkezdődött az elsőáldozási oktatás március 4-én, kedden. Minden kedden és csütörtökön  fél 5-től fél 6-ig tartanak.
2.      Ilyenkor év elején szoktuk kérni, hogy az egyházi megajánlások
befizetésével járuljanak hozzá templomunk fenntartásához. Lehet egy
összegben vagy több részletben is fizetni. Az adószedők felkeresik a kedves híveket otthonukban. Akik nem a mi egyházi körzetünkben laknak, de idejárnak templomba, és ide szeretnék fizetni, azoknak lehetőségük van arra, hogy a sekrestyében vagy az irodában fizessék be a felajánlást.
3.      Az adóbevallás elkészítésekor a 2x1 %-ról is rendelkezzünk! Mi szerényen kérjük, hogy az egyik 1%-ot az Egyháznak, a másikat egyházközségünk alapítványának ajánlják fel. Segítséget a sekrestyében és az irodában kérhetünk. Előre is köszönjük a felajánlásokat.
4.      Újra itt van a papírgyűjtő konténer! Kérjük, régi újságaikat és egyéb
papírhulladékaikat hozzák el a plébániára. Az érte kapott pénzből élelmiszert vásárolunk a rászorulóknak.
Honlap címe: www.szentkeresztplebania.hu