2012. JÚNIUS

Emlékkönyv

A gyémántmise alkalmából Lajos atyának egyházközösségünk egy könyvet ajándékozott. Még februárban kértük híveinket, hogy akinek egy kedves története, közös élménye volt atyánkkal, írja meg, és könyv formájában kiadjuk. A felhívásra több mint száz írás érkezett, amit csokorba szedtünk, és az ünnepi misén átadjuk az ünnepeltnek. Több mint százan írtak, ezek között vannak közéleti szereplők, paptársak, tanítványok és templomunk hívei is. Az emlékkönyv megvásárolható, érdeklődni a sekrestyében vagy a plébánia hivatalban lehetséges. Kedvcsinálónak három részletet közlünk, egy írás a piarista szerzetestárs, baráttól, kettő pedig templomunk híveitől származik.