2008. JÚNIUS

2008. ELSŐÁLDOZÁS

Már egy éve gondolatban készültem az elsőáldozásra, mert már tíz éves leszek. Úgy volt, hogy már tavaly leszek elsőáldozó, de több okból az idei évre tettük át. Szüleimmel minden vasárnap áldásért sorakoztam a Szentmisén.
Lajos Atya sok mindent tanított Jézusról. A legfontosabb, amit szívünkbe és fejünkbe vésett Jézusról: nagyon szeressük Őt! A szentáldozás napján, hogy szívembe jött Jézus ostya alakjában és hogy tiszta lett a lelkem, nagy boldogságot éreztem!
Elhatároztam, hogy mindig fogom hallgatni Jézus tanítását és mindig fogok áldozni a Szentmiséken. Szüleim és testvéreim is rendszeresen áldoznak, s ez jó példát mutat nekem.

Fehérvári Anna