Bemutatkozás Ügyintézés Miserend Hirdetések
 URNATEMETŐ
Budapest Külső-Ferencvárosi Szent Kereszt Plébánia
Pesti-Déli Espereskerület
1091 Budapest, Üllői út 145.
Telefon: (06 1) 378-03-56
Fax: (06 1) 378-03-56
E-mail: info@szentkeresztplebania.hu

ÉLŐ RÓZSAFÜZÉR TÁRSULAT

Prágai Kis Jézus oltalmába ajánlott
Rózsafüzér Társulatunk
2017. február havi imaszándékai

Szentatyáért és imaszándékára
Mahi atyáért, Lajos atya gyógyulásáért
meghalt atyákért és egy beteg atyáért
Veronai buszbaleset minden érintettjéért(elhunytak,sérültek, hozzátartozók, mentősők,orvosok, ápolók,)
Betegekért, haldóklókért, Rozália és Péter lelkiüdvéért,
Egy súlyos műtét sikeréért,Szilvia gyógyulásáért,Ancsi egészségéért
László, Mónika házasságáért és minden válságba jutott házasság rendeződéséért
Ernő és Péter testi-lelki gyógyulásáért

Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe a Megszentelt Élet napja. Ez a nap világszerte a Szeretetláng ünnepe is. Ez a Magyarországról kiindult lelkimozgalom már több mint 60 országban jelen van. Szűzanya kérésének megfelelően, ha a rózsafüzért a köv. betéttel mondjuk el - tisztítótűzből lelkeket szabadítunk ki! Tegyük ez szeretettel-„áraszd szeretetlángod kegyelmi hatását az egész emberiségre most és halálunk óráján”!
A Megváltó édesanyjának életében ugyanúgy jelen van az öröm és a szenvedés, mint minden ember életében. Segíts, hogy az örök világosság felé vezető utunkon közbenjárónk édesanyád Szűz Mária legyen.
Uram Jézus Krisztus Te vagy a világ világossága- Szűz Mária szívéből kiáradó szeretetláng!

BEMUTATKOZÁS | ÜGYINTÉZÉS | HITOKTATÁSHIRDETÉSEK
Imádunk téged Krisztus és áldunk téged, mert Szent Kereszted által megváltottad a világot! SZENT KERESZT PLÉBÁNIA