friss hírek, LELKI ÉLET, PROGRAMOK

Dr. Kerényi Lajos atya: Utam hozzád, Uram!

"Kalandos lelki kirándulásra – vagy ha jobban tetszik, belső zarándoklatra, azaz lelkigyakorlatra – hívom a kedves olvasót, hogy találkozzon Krisztussal, és megújuljon Benne az élete.
Rég megtanultam már, hogy a Szentlélek nélkül semmit sem tudunk jól elkezdeni. Ezért, kedves olvasóm, mielőtt belekezdenél ebbe a könyvbe, kérlek, hogy személyesen, a magad módján hívd a Szentlelket! A mi Urunk kijelentette ugyanis, hogy a Szentlélek megtanít bennünket a teljes igazságra, eszünkbe juttat mindent, felébreszti a szívünket, hogy ne legyünk alvó keresztények, s megvigasztal minden szomorúságban."

A megtisztulás, a megvilágosodás és az egyesülés útja.

Ez a három út először a Kr.u. VI. századi keresztény irodalomban jelent meg. Lajos atya segítségével újra felfedezhetjük az Istenhez vezető utakat, a Szentlélek kegyelméből pedig végigjárva ezeket közelebb kerülhetünk Istenhez.
Lajos atya a saját barátságos, közérthető nyelvezetében, de igen mély gondolatokkal megfogva kezünket vezet végig minket ezen a lelki zarándokúton. Egészen az egyesülésig, amikor is felfedezzük magunkban Istent.

A megtisztulás, a megvilágosodás és az egyesülés útja.
Vállaljuk e 3 utat! Nehezek, de megéri!

Szent Gellért Kiadó, 2009.
Ára: 1180 forint.

Lacz Szabolcs